Pronajato

PRONÁJEM ČÁSTEČNĚ ZAŘÍZENÉHO ZDĚNÉHO BYTU 2+1/B, LIBČICE N.VLTAVOU

Lokalita: Letecká, Libčice nad Vltavou, 252 66

Jedná se o útulný byt 2+1/L o výměře 60 m², který je situován v 1. patře 3-podl. cihlového zatepleného domu v Libčicích nad Vltavou – Letkách. V blízkosti se nachází vlakové nádraží (výborné spojení s Prahou – směr Praha – Bubeneč, Praha Holešovice, Masarykovo nádraží – každých 30 min.)

Zařízení bytu: kuchyňská linka, elektrický sporák, el. trouba, digestoř, drobný nábytek.

Vytápění : plynové – plynový nástěnný turbo kotel Protherm – Gepard v koupelně, ovládaný dálkově termostatem z obývacího pokoje.

V případě protokolárního předání bude řádně předán s příslušenstvím – kuchyňskou linkou, vč. elektrospotřebičů, vestavěné skříně.

K dispozici jsou dále 2 sklepy (1 zděný, 1 kóje) v suterénu a balkónek v úrovní bytu. Byt se nachází ve velmi dobrém technickém stavu. Byt bude možné užívat od 1.4………

Zobrazení půdního prostoru: puda zamereni letky

Nemovitost: Dům

Typ: Nájem

Dispozice: 2+1/L

Cena:

Zálohy:

Kauce:

Rezervační poplatek:

Doplňující informace:
město Libčice nad Vltavou má velmi dobře vyřešenou dopravní dostupnost do Prahy vlakem, který pravidelně jezdí na frekventované trase Praha - Kralupy cca každých 30 minut. Co se týče aktivního odpočinku je v místě k dispozici areál místního koupaliště (kulturně vzdělávací centrum), sportovní hřiště (tenis, fotbal, házená, nohejbal) a síť místních obchodů a restaurací.

MÁTE ZÁJEM O TUTO NEMOVITOST ?

Datová schránka

8pdwqyb

Adresa

Hřbitovní 789,

Libčice nad Vltavou 252 66